Základní škola

Docházka v základní škole je devítiletá. Žáci jsou rozděleni podle ročníku do jednotlivých tříd s nižším počtem žáků. Výhodou těchto malých tříd je individuální přístup pedagogů k žákům.

Učitel žákovi věnuje daleko více času a dítě může pracovat podle svých možností a schopností. Nebývá přetěžováno, protože učivo je rozvrstveno tak, aby nenastaly potíže s jeho nahromaděním. Výuka probíhá po spirále, probrané učivo se tedy neustále opakuje a přidává se k němu postupně učivo nové.

Žáci se učí stejným předmětům jako v běžné základní škole včetně anglického jazyka, příp. druhého cizího jazyka a informatiky. Získané poznatky si mohou procvičovat v nově vybavené počítačové učebně.

Při vyučování jsou využívány speciální učebnice, pracovní sešity a pomůcky. Speciální přístup vyučujících k dětem je v naší škole samozřejmostí.

Úspěšným zakončením studia žák získá základní vzdělání.