Zahájení školního roku v základní a mateřské škole 2. 9. 2019

Informace o slavnostním zahájení školního roku v základní škole a zahájení provozu mateřské školy najdete po kliknutí na nadpis článku.

Oznámení o provozu Základní školy a Mateřské školy Uherské Hradiště, Šafaříkova v období hlavních prázdnin 1. 7. 2019

Oznámení ředitele školy zobrazíte kliknutím na nadpis tohoto článku.

Teplákový den

Projekt SCHOOLS UNITED Teplákový den na školách s 5.A ZŠ UNESCO.

Dnes ráno jsme měli snadné rozhodování při výběru oblečení, protože se naše škola zapojila do akce Teplákový den. Oblečením tepláků do školy v tento den dáváme najevo, že je škola místem, kde se můžeme cítit uvolněně a kde je legrace.

Žáky IV. třídy přišla podpořit spřátelená třída 5.C ZŠ UNESCO s paní učitelkou Miluškou Ondráčkovou. K pohodlí tepláků nám přibyla ještě pohodová atmosféra při hraní stolní her. Holky i kluci se ve smíšených hráčských skupinkách dobře bavili a přestože jich ve třídě bylo přes třicet, neměli problém se vzájemně domluvit. A to byl hlavní účel  dnešního setkání.