Zápis žáků prvního ročníku na školní rok 2019/2020 24. 4. 2019

Zápis do 1. ročníku základní školy a základní školy speciální se uskuteční ve středu 24. dubna 2019. Podrobnější informace po kliknutí na nadpis článku.

Teplákový den

Projekt SCHOOLS UNITED Teplákový den na školách s 5.A ZŠ UNESCO.

Dnes ráno jsme měli snadné rozhodování při výběru oblečení, protože se naše škola zapojila do akce Teplákový den. Oblečením tepláků do školy v tento den dáváme najevo, že je škola místem, kde se můžeme cítit uvolněně a kde je legrace.

Žáky IV. třídy přišla podpořit spřátelená třída 5.C ZŠ UNESCO s paní učitelkou Miluškou Ondráčkovou. K pohodlí tepláků nám přibyla ještě pohodová atmosféra při hraní stolní her. Holky i kluci se ve smíšených hráčských skupinkách dobře bavili a přestože jich ve třídě bylo přes třicet, neměli problém se vzájemně domluvit. A to byl hlavní účel  dnešního setkání.