Seznam žáků přijatých k základnímu vzdělávání ve školním roce 2019/2020 25. 4. 2019

V souladu s novelou zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) zveřejňujeme seznam přijatých žáků pod evidenčními čísly, která byla na základě žádosti podané zákonnými zástupci jednotlivým žákům přidělena.

IQ Play

X. třída navštívila festival chytrých hraček v areálu REC Group.

Žáci X. třídy se vydali do Starého Města. V Kongresovém centru REC Group se tento týden koná Minifestival IQ Play, festival chytrých hraček. Tak jsme měli možnost prohlédnout, prozkoumat a vyzkoušet množství smyslových hraček, logických her, stavebnic i Montessori pomůcek. Každý si našel to své.

I když vánoční svátky už máme chvíli za sebou, po hravém zážitku jsme ještě navštívili sousední výstavu krásného dřevěného Betlému, doplněného zvířaty z místní kovozoo.

Do školy jsme se vrátili spokojení a plní zážitků...