Zahájení školního roku v základní a mateřské škole 2. 9. 2019

Informace o slavnostním zahájení školního roku v základní škole a zahájení provozu mateřské školy najdete po kliknutí na nadpis článku.

Oznámení o provozu Základní školy a Mateřské školy Uherské Hradiště, Šafaříkova v období hlavních prázdnin 1. 7. 2019

Oznámení ředitele školy zobrazíte kliknutím na nadpis tohoto článku.

IQ Play

X. třída navštívila festival chytrých hraček v areálu REC Group.

Žáci X. třídy se vydali do Starého Města. V Kongresovém centru REC Group se tento týden koná Minifestival IQ Play, festival chytrých hraček. Tak jsme měli možnost prohlédnout, prozkoumat a vyzkoušet množství smyslových hraček, logických her, stavebnic i Montessori pomůcek. Každý si našel to své.

I když vánoční svátky už máme chvíli za sebou, po hravém zážitku jsme ještě navštívili sousední výstavu krásného dřevěného Betlému, doplněného zvířaty z místní kovozoo.

Do školy jsme se vrátili spokojení a plní zážitků...