Zápis žáků prvního ročníku na školní rok 2019/2020 24. 4. 2019

Zápis do 1. ročníku základní školy a základní školy speciální se uskuteční ve středu 24. dubna 2019. Podrobnější informace po kliknutí na nadpis článku.

IQ Play

X. třída navštívila festival chytrých hraček v areálu REC Group.

Žáci X. třídy se vydali do Starého Města. V Kongresovém centru REC Group se tento týden koná Minifestival IQ Play, festival chytrých hraček. Tak jsme měli možnost prohlédnout, prozkoumat a vyzkoušet množství smyslových hraček, logických her, stavebnic i Montessori pomůcek. Každý si našel to své.

I když vánoční svátky už máme chvíli za sebou, po hravém zážitku jsme ještě navštívili sousední výstavu krásného dřevěného Betlému, doplněného zvířaty z místní kovozoo.

Do školy jsme se vrátili spokojení a plní zážitků...