Zápis žáků prvního ročníku na školní rok 2019/2020 24. 4. 2019

Zápis do 1. ročníku základní školy a základní školy speciální se uskuteční ve středu 24. dubna 2019. Podrobnější informace po kliknutí na nadpis článku.

Školka na návštěvě u hasičů

V úterý jsme navštívili uherskohradišťskou požární stanici.

Hned v úvodu jsme se dozvěděli, v jakých situacích nám mohou hasiči pomoci, a poté jsme se seznámili se vším, co ke svému povolání potřebují.  Zkusili jsme si zásahové přilby se štítem a nahlédli do útrob hasičských aut, kde se ukrývají pily, hadice a jiné vybavení.

Nejvíce nás zaujala ale motorizovaná technika, dokonce jsme si i vyzkoušeli pohled z místa řidiče či ostatních členů posádky. Velmi se nám líbila také tamější posilovna, kde jsme na běžícím pásu zapracovali na své kondici.

Za pěkný zážitek moc děkujeme Hasičskému záchrannému sboru Uherské Hradiště.

Jak jsme si návštěvu hasičárny užili se můžete podívat zde: