Seznam žáků přijatých k základnímu vzdělávání ve školním roce 2019/2020 25. 4. 2019

V souladu s novelou zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) zveřejňujeme seznam přijatých žáků pod evidenčními čísly, která byla na základě žádosti podané zákonnými zástupci jednotlivým žákům přidělena.

VYSVĚDČENÍ ve II. třídě

Žáci obdrželi vyhodnocení školní práce za první pololetí školního roku.

Ve II. třídě jsme ve čtvrtek 31. 1. 2019 nejenom rozdávali Vysvědčení - zhodnocení práce za 1. pololetí školního roku 2018/2019. Máme ve třídě "PRVÁČKA", který dostal své první Vysvědčení!

Také jsme měli malou diskotéku, připravili jsme si sladké občerstvení a navštívili jsme filmové představení BELLA A SEBASTIAN 3 v kině Hvězda i s dalšími žáky naší školy.

A po prázdninách se zase pustíme do další práce!