Oznámení o provozu Základní školy a Mateřské školy Uherské Hradiště, Šafaříkova v období hlavních prázdnin 1. 7. 2019

Oznámení ředitele školy zobrazíte kliknutím na nadpis tohoto článku.

Oznámení o přerušení provozu mateřské školy v době letních prázdnin 8. 7. 2019

Informace najdete po kliknutí na nadpis příspěvku.

Zimní olympijské hry

Zimní sporty bez sněhu a ledu v tělocvičně Sokol.

Dnešní hodina tělesné výchovy byla věnována zimním olympijským hrám. Her se zúčastnily tři týmy. Zvolily si, že budou zastupovat Německo, USA a Česko. Po nezbytné rozcvičce a protažení následovalo rozbruslení, aby jsme hned poté mohli vyzkoušet hokejové dovednosti s vedením puku na hokejce. Ve dnešních olympijských hrách nechyběl skibob, alpské lyžování ani král zimních her posledních let, biatlon.

Mezi sportovci všech týmů se rýsuje mnoho nadějných hvězd, které se nejen snažily, ale hlavně se při sportu výborně bavily.