Zápis žáků prvního ročníku na školní rok 2019/2020 24. 4. 2019

Zápis do 1. ročníku základní školy a základní školy speciální se uskuteční ve středu 24. dubna 2019. Podrobnější informace po kliknutí na nadpis článku.

Hasičský ples

"Smím prosit...." Plesové veselí v naší škole.

Žáci I., III., VI., IX. třídy se dnes přišli do školy pobavit. Hned ráno je čekalo překvapení v podobě prvního ročníku Hasičského plesu. Žáci i paní učitelky v krásných šatech se za doprovodu hitovek pustili do tance a soutěžení.

V nabídce plesu byl i fotokoutek, občerstvení, slavnostní přípitek a samozřejmě velmi bohatá tombola, za kterou děkujeme všem rodičům.