Zápis žáků prvního ročníku na školní rok 2019/2020 24. 4. 2019

Zápis do 1. ročníku základní školy a základní školy speciální se uskuteční ve středu 24. dubna 2019. Podrobnější informace po kliknutí na nadpis článku.

Jak to chodí u mravenců

Výukový program s Přírodovědným centrem TRNKA.

Náš dnešní výukový program na DDM Šikula byl v režii Lenky Pavelčákové z Přírodovědného centra TRNKA v Uherském Hradišti. Dozvěděli jsme jak a kde mravenci žijí, jak to vypadá v jejich obydlí, kdo jsou jejich nepřátelé a koho naopak potřebují k životu a spoustu dalších zajímavostí ze života mravenců.