Seznam žáků přijatých k základnímu vzdělávání ve školním roce 2019/2020 25. 4. 2019

V souladu s novelou zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) zveřejňujeme seznam přijatých žáků pod evidenčními čísly, která byla na základě žádosti podané zákonnými zástupci jednotlivým žákům přidělena.

Doktora se nebojíme

Přesvědčili jsme se, že lékař není naším nepřítelem.

Byli jsme na návštěvě u paní zubařky, která nám ukázala svou ordinaci a nechala nás vyzkoušet si vše, co nás zajímalo. Za nebojácnost nás pak odměnila bonbónem zdravým pro naše zoubky.

Už víme, že kamarádit se můžeme i s kartáčkem a pastou, a to alespoň ráno a večer. Přišla se na nás podívat i paní doktorka a i když jsme v ní poznali paní učitelku, měli jsme trochu strach z bílého pláště. Povídali jsme si o tom, co má doktor ve svém kufříku a všechno si vyzkoušeli na vlastní kůži.

Moc se nám povedla také doktorská nástěnka s výtvarnými pracemi.