Seznam žáků přijatých k základnímu vzdělávání ve školním roce 2019/2020 25. 4. 2019

V souladu s novelou zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) zveřejňujeme seznam přijatých žáků pod evidenčními čísly, která byla na základě žádosti podané zákonnými zástupci jednotlivým žákům přidělena.

Po jarních prázdninách jsme se opět sešli ve 4. oddělení školní družiny.

K tradičním aktivitám školní družiny patří především hraní se stavebnicemi a deskové hry. K již známému Dobble či Farmáři přibyla nová přírodovědná hra Umí prase létat?

Jemnou motoriku trénujeme při nácviku a procvičování zavazování tkaniček.

S koncem zimního období jsme si nastínili pravidla hry hokeje a při té příležitosti jsme si popsali a vyzkoušeli hokejovou výstroj.

K dalším družinovým aktivitám patřila příprava na Den autismu, kdy jsme zhotovili modré srdce z puzzle dílků.