Seznam žáků přijatých k základnímu vzdělávání ve školním roce 2019/2020 25. 4. 2019

V souladu s novelou zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) zveřejňujeme seznam přijatých žáků pod evidenčními čísly, která byla na základě žádosti podané zákonnými zástupci jednotlivým žákům přidělena.

Školka se loučí s bruslařskou sezónou

Poslední bruslení v tomto školním roce.

Rozloučit se a potěšit nás svojí návštěvou přišli také hráči z týmu HC Mařatice pod vedením svého trenéra pana Jaroslava Balaštíka. Sáhnout si na opravdového hokejového brankáře, plácnout si s útočníkem a vyzkoušet si střelbu pod dohledem profesionálů, to jsou zážitky, které se nám nepoštěstí každý den. Kromě zážitku nám přinesli také pro každého puk.

Po příjemně stráveném čase v kabině jsme se přesunuli na led. Paní učitelky pro nás připravily závody a slalom mezi kužely.

Po návratu do školky nás čekalo další velké překvapení. Neznámý dárce nám mezitím, co jsme byli na bruslení, přinesl dvě krásná velká auta. Tímto mu velice děkujeme.

Jak jsme si rozlučku s ledem a milé hokejové setkání užili, se můžete podívat ve fotogalerii.