Seznam žáků přijatých k základnímu vzdělávání ve školním roce 2019/2020 25. 4. 2019

V souladu s novelou zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) zveřejňujeme seznam přijatých žáků pod evidenčními čísly, která byla na základě žádosti podané zákonnými zástupci jednotlivým žákům přidělena.

DRUHÁCI A VELIKONOCE

Učili jsme se o Velikonocích - svátky jara a tradice...

Svátky jara - výroba kraslic a různé techniky, cvičení - vyzkoušeli jsme si zdobení vajíček - navštívili jsme Slovácké muzeum, kde jsme viděli pletení pomlázky, kraslice zdobené slámou a  dřevěné hračky. Dostali jsme krásné dárečky - píšťalky, které jsme hned vyzkoušeli!

Návštěvu jsme spojili s malou vycházkou v krásném počasí - trošku hraní a dovádění... a také stavební stroje, které zaujaly hlavně naše kluky!

PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ VELIKONOCE!

Druháci.