Seznam žáků přijatých k základnímu vzdělávání ve školním roce 2019/2020 25. 4. 2019

V souladu s novelou zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) zveřejňujeme seznam přijatých žáků pod evidenčními čísly, která byla na základě žádosti podané zákonnými zástupci jednotlivým žákům přidělena.

Svátky jara

Jaro je tady a s ním Velikonoce, ty nejkrásnější svátky jara.

Velikonoce už jsou tady, a tak přejeme vám všichni dohromady bohatou pomlázku a hodně štěstí, hlavně však radost, jež jaro věští!

Žáci VI. třídy