Ocenění paní učitelky Lucie Šťastné

Uherské Hradiště ocenilo nejlepší učitele.

Ve čtvrtek 25. dubna 2019 převzala paní učitelka Lucie Šťastná z rukou místostarosty města Uherské Hradiště PhDr. Ivo Frolce ocenění za vynikající pedagogickou práci a významný přínos pro výchovu a vzdělávání mladé generace. Slavnostní předání se uskutečnilo v reprezentativních prostorách městské reduty.

Paní učitelka Mgr. Lucie Šťastná patří k nejzkušenějším a nejkvalitnějším pedagogům v naší organizaci. V Základní škole a Mateřské škole v Uherském Hradišti na ulici Šafaříkova začala pracovat v roce 2003.

Paní Mgr. Lucie Šťastná je učitelkou úspěšně vzdělávající třídu žáků s poruchou autistického spektra. Repertoár jejích metod a forem práce se žáky, kteří obtížně vnímají realitu okolního světa a mají problémy při komunikaci, je velmi široký a pestrý.

Paní Mgr. Lucie Šťastná je rovněž výbornou logopedkou, která jako jedna z mála dokáže rozvíjet komunikační dovednosti těžce postižených dětí.

Paní Mgr. Šťastná se zabývá také osvětovou prací. Působí jako jedna z hlavních organizátorek aktivit Celosvětového dne zvýšení povědomí o autismu a každoročně se opakující akce s výtvarným zaměřením Malování v plenéru, kdy žáci s hendikepem malují svá díla na různých místech města společně se zdravými spolužáky.

K tomuto významnému ocenění paní učitelce Šťastné srdečně blahopřejeme a děkujeme jí za výborně odváděnou práci.

Medailon paní učitelky Lucie Šťastné

Reportáž TV Slovácko