Oznámení o provozu Základní školy a Mateřské školy Uherské Hradiště, Šafaříkova v období hlavních prázdnin 1. 7. 2019

Oznámení ředitele školy zobrazíte kliknutím na nadpis tohoto článku.

Oznámení o přerušení provozu mateřské školy v době letních prázdnin 8. 7. 2019

Informace najdete po kliknutí na nadpis příspěvku.

Také ve školní družině jsme tvořili přáníčka pro maminky.

Druhou květnovou neděli slavíme už několik let Den matek. Ani ve školní družině jsme na naše maminky nezapomněli a vyrobili jsme pro ně přáníčko ve tvaru kytiček v květináči.

Podle šablony jsme si vystřihli dvojitý květináč, ve kterém bylo po rozvázání stužky napsané přání, které si každý vybral a napsal sám, natírali jsme zelenou temperou dřívka, která nám posloužila jako stonky kvítků, které jsme vystříhali podle nákresu a následně vše slepili do požadovaného tvaru. Věříme, že naše nevadnoucí kytičky potěšily.

Všechno nejlepší, maminky!