Oznámení o provozu Základní školy a Mateřské školy Uherské Hradiště, Šafaříkova v období hlavních prázdnin 1. 7. 2019

Oznámení ředitele školy zobrazíte kliknutím na nadpis tohoto článku.

Oznámení o přerušení provozu mateřské školy v době letních prázdnin 8. 7. 2019

Informace najdete po kliknutí na nadpis příspěvku.

ZOO Ostrava

V sobotu 18.5. jsme po roce opět navštívili naši oblíbenou ZOO.

Krásné sobotní počasí přímo lákalo k výletu do přírody. My jsme se ale v turisťáku rozhodli, že  se podíváme za zvířátky do zoo.

Viděli jsme např. plameňáky, pandy červené (ty jsme vloni ve výběhu hledali marně), lvy, tygry, slony, opice. Na statku jsme obdivovali domácí zvířata, někteří se za nimi byli podívat přímo na dvorku a pohráli si s nimi. Překvapení nám také připravil hroch v pavilonu Tanganika, který se předváděl a velmi nás pobavil.

Opět jsme nestihli projít všechny pavilony a expozice, ale i tak jsme si výlet užili. Dokonce jsme se potkali s kamarády z Uherského Hradiště a nakonec, i když s velkým zpožděním, jsme se vrátili unaveni domů.