Zápis žáků prvního ročníku na školní rok 2020/2021 1. 1. 2020

Zápis do 1. ročníku základní školy a základní školy speciální se uskuteční ve středu 22. dubna 2020. Podrobnější informace po kliknutí na nadpis článku.

Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2020

Beseda pro rodiče

Co dělat, když vaše dítě nemluví? Radí logopedka Mgr. Lucie Šťastná.

V úterý 25. června 2019 v budově základní školy na Šafaříkově ulici se uskutečnilo setkání rodičů s Mgr. Lucií Šťastnou, hlavní metodičkou pro rozvíjení komunikačních dovedností dětí v naší škole.

Cílem setkání bylo seznámit rodiče se způsoby a metodami práce s dětmi, které mají obtíže při verbální komunikaci. Po nezbytném teoretickém úvodu následovala řada praktických ukázek. Představeno bylo množství vhodných pomůcek a materiálů.

Rodiče přivítali příležitost diskutovat o konkrétních potřebách svých dětí a získat odpovědi na své dotazy.

V tomto způsobu spolupráce budeme s rodiči rádi spolupracovat i v příštím školním roce.