Akademie pro radost 2. 12. 2019

Srdečně vás zveme na akademii, která se uskuteční v pondělí 2. prosince 2019 od 14:30 hodin ve Slováckém divadle. Pozvánku najdete po kliknutí na nadpis této zprávy.

ŠKOLNÍ DRUŽINA

Odpolední hrátky a činnosti – fotogalerie ZÁŘÍ, ŘÍJEN

Ve školní družině si hrajeme, čteme, malujeme, tvoříme, zpíváme, taky odpočíváme, relaxujeme a děláme spoustu jiných věcí, které nám dělají radost….

Sluníčko zatím pořád neúnavně hřeje, tak trávíme volné chvíle na čerstvém vzduchu, především na terase školy, kde kromě odpočinku taky trošku sportujeme….

Na některé naše aktivity z měsíce září a října se můžete podívat ve fotogalerii.