Akademie pro radost 2. 12. 2019

Srdečně vás zveme na akademii, která se uskuteční v pondělí 2. prosince 2019 od 14:30 hodin ve Slováckém divadle. Pozvánku najdete po kliknutí na nadpis této zprávy.

Strašidelná ZOO

S turisťákem jsme navštívili zoologickou zahradu na Svatém Kopečku.

Další výlet jsme s turistickým kroužkem podnikli do zoologické zahrady v Olomouci. Cesta vlakem a posléze autobusem nám velmi rychle utekla.

V zoo nás čekalo milé překvapení, exteriér zahrady byl strašidelně vyzdoben k Halloweenu. Po prohlídce jsme se posilnili obědem v restauraci Archa, poté vyřádili na dětském hřišti a dokonce jsme ještě stihli prohlídku baziliky Navštívení Panny Marie.

Celkem jsme nachodili téměř 10 km.

Na naše středeční prázdninové putování se můžete podívat ve fotogalerii.