Akademie pro radost 2. 12. 2019

Srdečně vás zveme na akademii, která se uskuteční v pondělí 2. prosince 2019 od 14:30 hodin ve Slováckém divadle. Pozvánku najdete po kliknutí na nadpis této zprávy.

Dýňobraní ve školce

Letošní "Týden plný dýní" se nám opravdu vydařil.

Školku zaplavila oranžová barva všude, kam se podíváš. Seznámili jsme se s různými druhy dýní a během chvilky je s pomocí temperových barev proměnili například ve strašidlo nebo mimoně.

Hodně práce nám dalo také všechny velké dýně vydlabat a vyřezat. Kouzlo zapálených svíček za to ale stálo, stejně jako práce s barvami, lepidlem a papírem, aby se oranžově rozzářila i výzdoba naší školky.

K zakončení týdne už chybělo jediné, a to pořádně si pochutnat na dýňových specialitách. Někteří z nás připravovali pomazánku, jiní pekli muffiny.

Na fotografie se můžete podívat zde: