Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2020

Co se dělo v lednu ve školce

Ani v prvním měsíci nového roku jsme ve školce nezaháleli.

Odpočatí po vánočních prázdninách jsme se ihned vrhli na objevování nových věcí. Podrobně jsme se seznámili třeba s pohádkou O zatoulané rukavičce. Pohádku jsme si přečetli, ale také zahráli jako opravdoví herci. Vyrobili jsme si rukavičky z papíru a naučili jsme se, jak se takové rukavice oblékají. A že to je někdy velká dřina!

Čekal nás také týden plný pokusů. Naše školka se proměnila v malou laboratoř a děti v malé objevitele. Vyzkoušeli jsme si pokusy s vodou a barvami, vytvořili jsme si umělý sníh z pěny na holení, čarovali jsme s potravinami a na konci týdne jsme si vyrobili pravou sopku.

Jaký jsme měli leden se můžete podívat zde: