Zápis žáků prvního ročníku na školní rok 2020/2021 1. 1. 2020

Zápis do 1. ročníku základní školy a základní školy speciální se uskuteční ve středu 22. dubna 2020. Podrobnější informace po kliknutí na nadpis článku.

Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2020

Co se dělo v lednu ve školce

Ani v prvním měsíci nového roku jsme ve školce nezaháleli.

Odpočatí po vánočních prázdninách jsme se ihned vrhli na objevování nových věcí. Podrobně jsme se seznámili třeba s pohádkou O zatoulané rukavičce. Pohádku jsme si přečetli, ale také zahráli jako opravdoví herci. Vyrobili jsme si rukavičky z papíru a naučili jsme se, jak se takové rukavice oblékají. A že to je někdy velká dřina!

Čekal nás také týden plný pokusů. Naše školka se proměnila v malou laboratoř a děti v malé objevitele. Vyzkoušeli jsme si pokusy s vodou a barvami, vytvořili jsme si umělý sníh z pěny na holení, čarovali jsme s potravinami a na konci týdne jsme si vyrobili pravou sopku.

Jaký jsme měli leden se můžete podívat zde: