Zápis žáků prvního ročníku na školní rok 2020/2021 1. 1. 2020

Zápis do 1. ročníku základní školy a základní školy speciální se uskuteční ve středu 22. dubna 2020. Podrobnější informace po kliknutí na nadpis článku.

Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2020

ZDRAVÁ VÝŽIVA

Žáci II. a X. třída se učili o zdraví a potravinách.

Co všechno je důležité k tomu, abychom byli zdraví? Sami můžeme přispět k vlastnímu zdraví správnou životosprávou, pohybem a také jídelníčkem!

Výživa našeho těla a tělesných orgánů - co našemu tělu prospívá a neprospívá? Sestavili jsme si potravinovou pyramidu, hodnotili naše svačiny a obědy a také  to, co máme rádi.

Ke zdraví přispívá i pohyb, který jsme si dopřáli malou pohybovou činností za doprovodu známých písniček.