Nové: Zápis žáků prvního ročníku na školní rok 2020/2021 1. 4. 2020

Nové informace k zápisu do 1. ročníku základní školy a základní školy speciální najdete po kliknutí na nadpis článku.

Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2020

Tradiční hasičský ples

V naší škole proběhl II. ročník oblíbeného hasičského plesu.

Půlka února je za námi, plesová sezóna se chýlí ke konci a jak se říká: „to nejlepší nakonec“. Tak tímto heslem se řídili i příznivci hasičů naší školy, kteří připravili již II. ročník tradičního hasičského veselí.

Velmi rychle se celý sál zaplnil nejen hasiči. V letošním roce hrála na plese skvělá kapela JaHO band, která zahrála nejen tradiční plesové skladby v rytmu polky, ale rozjela to i v moderním stylu. Netrvalo dlouho a taneční parket praskal ve švech. Jako vždy byla připravena bohatá tombola.

Na foto nejen z oblíbeného fotokoutku se můžete podívat zde: