Nové: Zápis žáků prvního ročníku na školní rok 2020/2021 1. 4. 2020

Nové informace k zápisu do 1. ročníku základní školy a základní školy speciální najdete po kliknutí na nadpis článku.

Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2020

Masopustní veselí ve školce

Děti ze školky si užívaly fašankového veselí.

Masopust je období veselí, legrace i hostin. Jednu takovou hostinu jsem si připravili i my ve školce. Vyrobili jsme si koláče, které byly sice papírové, ale moc povedené.

Ve čtvrtek jsme školku provoněli opravdovými kobližkami z tvarohu, zdobené povidly, k nim jsme přidali po domácky vyrobenou výbornou škvarkovou pomazánku a nechyběly ani domácí klobásky, kterými pohrdl málokdo.

Ke konci týdne se školka proměnila na masopustní rej plný tanečků a různých úkolů.

Průřez týdnem můžete zhlédnout ve fotogalerii.