Oznámení o provozu Základní školy a Mateřské školy Uherské Hradiště, Šafaříkova v období hlavních prázdnin 22. 6. 2020

Oznámení ředitele školy zobrazíte kliknutím na nadpis tohoto článku.

Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2020

Kam mě brusle donesete?

Nepojedu kam vy chcete. Školáci se vydali bruslit.

Nadšení, odhodlání, radost, zábava, snaha, ale především velká míra odvahy. Tyto pocity a vlastnosti, i mnohé další, se v nás mísily v okamžiku, kdy jsme obuli brusle a postavili se v nich na led.

Z počátku snad u každého z nás panovala obava, jak to zvládneme. A také oprávněná, protože pro většinu bylo seznámení s ledem na bruslích něco nového.

Ale jak se říká, odvážným štěstí přeje. Po prvních krůčcích a sklouznutí jsme zjistili, jak na to a užívali si krásný pocit z klouzání a ježdění. A i když z nás zrovna hokejisti ani krasobruslaři nebudou, nadšení a radost z bruslení v nás zůstane.