Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2020

III. Zimní olympiáda

Naši žáci opět velmi úspěšně reprezentovali.

V pátek 28. února 2020 se ve Skiareálu Troják v Hostýnských vrších uskutečnil třetí ročník Zimní olympiády speciálních škol Zlínského kraje.

Medaili za slalom si domů přivezl Filip z V. třídy, který naši školu již po třetí úspěšně reprezentoval.

Na medaili dosáhli také Terezka a Michal ze IV. třídy, kteří byli účastníky tandemového závodu ve slalomu monoski.

Sportovcem, který získal zlatou medaili, byl překvapivě nováček Patrik z X. třídy, který se tandemového závodu monoski účastnil poprvé.

Skvělé sněhové podmínky, vynikající sportovní atmosféra v duchu fair play a dokonalá organizace celé akce zkušenými pořadateli proměnily poslední únorový den všem zúčastněným ve svátek plný nevšedních zážitků.

Organizátorům akce posíláme velké poděkování spojené s těšením se na další ročník zimní olympiády.