Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2020

Uzavření škol

Uzavření základní školy a přerušení provozu mateřské školy.

Vážení rodiče,

ministr zdravotnictví rozhodl z důvodu prevence před nákazou koronavirem o uzavření všech základních, středních a vysokých škol v ČR. Naše škola, školní družina i školní jídelna budou od středy 11. března 2020 do odvolání uzavřeny. Obědy mají všichni žáci odhlášeny.

V návaznosti na rozhodnutí Rady města Uherské Hradiště uzavřít všechny mateřské školy na území města Uherské Hradiště z důvodu předcházení nákaze koronavirem a po projednání se zřizovatelem organizace bude z organizačních důvodů od pondělka 16. března 2020 do odvolání přerušen provoz mateřské školy speciální.

Sledujte prosím webovou prezentaci školy, kde budou publikovány aktuální informace.

Mgr. Karel Zerzáň, ředitel školy