Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2020

Zahájili jsme školní rok

Po prázdninách se škola opět otevřela žákům.

Ani zatažená obloha s provazy padajícího deště neubrala žákům a jejich rodičům třeba jen kousek dobré nálady, se kterou v úterý 1. září 2020 dopoledne vstupovali do školní budovy.

Tentokrát se zahájení školního roku neuskutečnilo jako v předchozích letech shromážděním ve foyeru školy, ale v jednotlivých učebnách, kde na školáky čekaly jejich třídní učitelky spolu s asistentkami.

Slavnostní atmosféru prvního školního dne umocnil pozdrav starosty města Uherské Hradiště pana ing. Stanislava Blahy i srdečné přivítání ředitelem školy panem Mgr. Karlem Zerzáněm. Jejich slova přenášel do všech tříd školní rozhlas.

V letošním školním roce školu navštěvuje nejvyšší počet žáků v celé její historii, a to 74. Vzdělávat se budou celkem v jedenácti třídách.

Všem žákům i jejich rodičům přejeme školní rok plný úspěchů a pohody.