Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2020

Tělesná výchova

První čtvrteční cvičení jsme bezpečně zvládli.

Tak jako každý rok budou žáci naší školy absolvovat hodiny tělesné výchovy také v tělocvičně sokolovny. Letos jsou děti rozděleny do dvou stejně vyrovnaných skupin, ve kterých se budou po hodině střídat.

Cvičení budou zaměřená na všestranný rozvoj pohybových dovedností pomocí pohybových her, týmové spolupráce, komunikace a důvěry. Starší žáci budou také během roku plnit disciplíny Olympijského víceboje.

Budeme se snažit, aby děti v hodinách tělesné výchovy prožívaly mnoho pozitivního, co je baví, a na další hodiny se těšily.

Jak se nám dařilo dnes, se můžete podívat ve fotogalerii.