Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2020

Poděkování Kooperativě

Tradičním podporovatelem naší školy je pojišťovna Kooperativa.

V úterý 15. září navštívila naši školu zástupkyně pojišťovny Kooperativa paní Lenka da Silva s milým dárkem pro naše žáky - symbolickým šekem na 20.000 Kč.

Stalo se již tradicí, že Kooperativa finančně podporuje aktivity naší školy. Díky této podpoře jsme mohli pro naše žáky vybavit multisenzorickou terapeutickou místnost snoezelen nebo zakoupit opravdu skvělou bytelnou zahradní trampolínu, která je každodenně využívána.

Letošní finanční prostředky využijeme na nákup výukových programů a dalších potřebných pomůcek.

Do hradišťské Kooperativy posíláme velké poděkování od všech žáků i pedagogů školy :-)

ko.png, 550x258, 241.36 KB