Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2020

Je tomu přesně 763 let,

kdy bylo založeno město Uherské Hradiště.

Město bylo založeno 15. října roku 1257 českým králem Přemyslem Otakarem II. Uherské Hradiště je odedávna přirozeným středem Slovácka – regionu proslulého svébytným folklórem, cimbálovou muzikou, kvalitním vínem, bohatě zdobenými kroji a řadou zachovaných lidových tradic.

Jsme na naše okresní město pyšní a žije se nám v něm dobře. V X. třídě jsme dnes k tomuto výročí absolvovali vycházku, při které jsme navštívili několik důležitých a zajímavých míst.

Společně také čteme pověsti z našeho regionu. Na vycházky jsme se v deštivé době předem připravovali orientací na smyšlené mapě s pomocí jednoduše programovatelné berušky, což žáky přímo nadchlo.

Základem spokojeného života je hlavně život v rodině, pro který je potřeba zázemí domova na bezpečném místě.

Jak se nám to vše dařilo si můžete prohlédnout na fotografiích.