Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2020

Uzavření základní školy

Rozhodnutím Krajské hygienické stanice je základní škola uzavřena.

18. 10. 2020

Vážení rodiče,

rozhodnutím Krajské hygienické stanice Zlínského kraje je naše základní škola z důvodu realizace preventivních opatření před nákazou koronavierm od pondělka 19. října 2020 uzavřena, a to do pátku 23. října 2020. Od soboty 24. října následují prodloužené podzimní prázdniny. V uvedené dny bude budova školy uzavřena, v provozu nebude školní družina ani školní jídelna. Návrat žáků do školy předpokládáme v pondělí 2. listopadu 2020.

V týdnu od 19. října do 23. října 2020 bude probíhat distanční výuka na dálku. S podrobnostmi Vás bude kontaktovat třídní učitelka Vašich žáků, popř. kolegyně pověřená jejím zastupováním. V době prodloužených podzimních prázdnin dle rozhodnutí Ministerstva školství distanční výuka probíhat nebude.

Obědy mají všichni žáci školy odhlášeny.

Připomínáme, že pokud Vás kontaktovala hygienická stanice a nařídila Vašemu dítěti karanténu, je třeba ji dodržovat i v době uzavření školy.

Mateřská škola zůstává v provozu.

Děkuji za pochopení a přeji pevné zdraví Vám i Vašim rodinám

Mgr. Karel Zerzáň, ředitel školy

Informace k ošetřovnému najdete zde: