Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2021

Jak jsme si užili odpolední chvilky ve školní družině.

Letní prázdniny už jsou minulostí  a my jsme všichni rádi, že jsme se v září mohli opět setkat s kamarády v naší škole. I když to na začátku školního roku nevypadalo na příliš hezké počasí, nakonec jsme si ve školní družině užili spoustu hezkých, slunečných a teplých dnů na zahradě školy. Vždyť v lavicích strávíme ještě tolik času.

Když bylo hezky, neváhali jsme ani chviličku a šli ven na čerstvý vzduch. Tam jsme si protáhli svoje těla na trampolíně, koloběžkách, v lozícím tunelu nebo jsme jen tak relaxovali třeba na houpačce nebo na dece v trávě.

A když někdy úplně hezky nebylo, nebyli jsme z toho vůbec smutní, protože i ve školní družině si můžeme užít spoustu her a zábavy s kamarády. Hrajeme si s tím, co máme rádi,  co nás baví nebo společně vytváříme něco hezkého.

Ve vestibulu školy jsme naplnili  velký hnědý koš podzimními plody a začali jsme se věnovat i našemu celoročnímu plánu školní družiny, ve kterém budeme cestovat po zajímavých místech Slovácka. Naším výchozím bodem bylo město Uherské Hradiště a odtud budeme putovat dál.

Další zastávkou bude obec Modrá, kde můžeme navštívit hned několik zajímavých míst o nichž si budeme povídat v měsíci říjnu.