Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2021

Mikuláš ve školce

Na příchod Mikuláše jsme se připravovali celý týden.

Nejdřív jsme se seznámili s postavou Mikuláše a jeho pomocníků anděla a čerta. A v tématickém duchu jsme se pustili do výzdoby školky a tvoření.

Zatímco nám školku zaplavili čerti, andělé a Mikuláši z papíru, neměli jsme se ještě čeho bát. Opravdová Mikulášova družina nás navštívila až v pátek, ale protože jsme hodné děti, čerti odcházeli s prázdnými pytli.

Za všechny písničky a básničky, které jsme se v průběhu týdne naučili, jsme byli odměněni mikulášskými balíčky plnými sladkých dobrot.