Oznámení o provozu Základní školy a Mateřské školy Uherské Hradiště, Šafaříkova v období hlavních prázdnin 1. 7. 2022

Oznámení ředitele školy zobrazíte kliknutím na nadpis tohoto článku.

Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2021

MATEŘSKÁ ŠKOLA

Minulý týden děti z mateřské školy navštívily farmu ve Vlčnově.

Rodinná farma Šobáňovi ve Vlčnově se může pyšnit chovem mnoha druhů domácích zvířat.

Měli jsme možnost vidět zblízka slepice, krávy, prasata, koně i kozy. Poštěstilo se nám zahlédnout i malé hříbátko či kuřátka. Telátka jsme si i pohladili.

Pan farmář nám ukázal, jak o zvířátka pečovat a čím je krmit, což jsme si i sami mohli vyzkoušet. Povídal nám o produktech, které pocházejí od zvířátek a zavedl nás také do dojírny. Moc se nám líbil také výhled za volantem velkého traktoru.

Exkurzi na farmě jsme zakončili na tamním hřišti kopáním s míčem a svačinkou v přírodě.