O právech lidí s postižením 1. 1. 2023

Vzdělávání dětí a žáků se vzácnými onemocněními 1. 1. 2023

Vánoční posezení s rodiči

Žáci, jejich rodiče a pedagogové společně oslavili Vánoce.

Dnešní den byl pro všechny tak trochu sváteční. Nejvíc se těšili všichni žáci na to, že ve škole budou moci přivítat své blízké a ukázat jim v krásně nazdobených třídách, co vše si pro ně  společně s paními učitelkami a asistentkami připravili.

Také rodiče měli příležitost se zastavit, společně posedět a ochutnat dobroty, které pro ně jejich děti připravily.

V každé třídě vládla trochu jiná atmosféra, avšak společná byla slova, kterými pan ředitel popřál všem přítomným - abychom se v naší škole společně v dobré náladě a pevném zdraví v novém roce opět všichni sešli.