O právech lidí s postižením 1. 1. 2023

Vzdělávání dětí a žáků se vzácnými onemocněními 1. 1. 2023

Oznámení o provozu Základní školy a Mateřské školy Uherské Hradiště, Šafaříkova v období hlavních prázdnin 1. 7. 2024

Oznámení ředitele školy zobrazíte kliknutím na nadpis tohoto článku.

Přerušení provozu MŠ v období letních prázdnin 1. 7. 2024

Informace najdete po kliknutí na nadpis článku.

Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2021

Tradiční táborák pro budoucí prvňáčky

Setkání na školní zahradě.

Ve středu 26. června 2024 se na naší školní zahradě konal již tradiční táborák pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče. Tato akce slouží k seznámení se s vedením školy, budoucími třídními učitelkami a asistentkami pedagoga a s prostředím, ve kterém se budou jejich ratolesti od září učit.

Odpoledne plné her a zábavy začalo na školní zahradě, kde si děti mohly zaskákat na trampolíně, stavět si z lega a zapojit se do míčových her. Následovala prohlídka školy, během které se rodiče s dětmi seznámili s jednotlivými třídami, učebnami a dalšími prostory.

Závěrem programu bylo posezení u táboráku, kde se rozproudily rozhovory a vzájemné seznamování. Příjemná atmosféra a přátelské prostředí pomohou budoucím prvňáčkům odbourat počáteční stres ze vstupu do školy a nastoupit v září s vědomím, že se ocitnou ve známém a vstřícném prostředí.

Počasí nám během celého odpoledne přálo a déšť se dostavil až po skončení akce. Táborák se nám podařilo uspořádat venku tak, jak jsme si přáli.

Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi dětmi 2. září ve škole!