O právech lidí s postižením 1. 1. 2023

Vzdělávání dětí a žáků se vzácnými onemocněními 1. 1. 2023

Oznámení o provozu Základní školy a Mateřské školy Uherské Hradiště, Šafaříkova v období hlavních prázdnin 1. 7. 2024

Oznámení ředitele školy zobrazíte kliknutím na nadpis tohoto článku.

Přerušení provozu MŠ v období letních prázdnin 1. 7. 2024

Informace najdete po kliknutí na nadpis článku.

Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2021

Vycházející žáci

Slavnostní rozloučení s vycházejícími žáky naší školy.

Poslední zvon zazvonil a s ním se loučíme s partou úžasných žáků, kteří opouští naši školu! Bylo jich letos opravdu požehnaně: Miroslav S., Nikola P., David S., Eliška Č., Tereza B., Andrea M., Filip K., Michal D. a Vojtěch S.

Na tvářích jim sice bylo vidět trošku smutku z konce školy, ale zároveň se už nemůžou dočkat, co jim nová životní etapa přinese. A my jim v tom fandíme!

Přejeme jim jen to nejlepší: ať se jim daří v učení, ať najdou štěstí v tom, co je baví, ať potkávají super lidi a na naši školu vzpomínají s úsměvem.

Byli to skvělí spolužáci, kamarádi. Budou nám chybět! Ale víme, že se s nimi brzy zase setkáme, ať už na srazu nebo jen tak někde venku.

Hodně štěstí a ať se vám daří!

Žáci, pedagogové a ostatní zaměstnanci školy

'