Příběhy bezpráví 2012

Pozvánka na filmovou projekci a besedu se zajímavým hostem.

Naše škola je zapojena do programu společnosti Člověk v tísni JEDEN SVĚT NA ŠKOLÁCH. V listopadu byl zahájen projekt "PŘÍBĚHY BEZPRÁVÍ" 2012.

V rámci tohoto projektu pořádá naše škola filmovou projekci dokumentu Nikomu jsem neublížil, který pátrá po motivech, které za minulého režimu vedly lidi ke spolupráci se Státní bezpečností.

Po projekci bude následovat beseda s hostem - paní učitelkou Helenou Chytkovou - pamětnicí normalizačních praktik. Projekce a beseda se budou konat 16. listopadu ve IV. třídě v 10 hodin. Zveme k účasti všechny zájemce o moderní československé dějiny.

Projekt "PŘÍBĚHY BEZPRÁVÍ - podpora výuky moderních československých dějin s využitím audiovizuálních prostředků a moderních médií" je financován z prostředků Evropského sociálního fondu - Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost a státního rozpočtu České republiky.

Příběhy bezpráví