Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2021

Únor na Bělince

V únoru jsme se na Bělince věnovali zdravému životnímu stylu.

V průběhu února jsme na Bělince měli plné ruce práce. V rámci předvelikonočního půstu jsme se zaměřili na téma zdravého životního stylu. Ten zahrnuje kvalitní stravu a její přípravu, pobyt na čerstvém vzduchu, cvičení a pozitivní přístup.

Nejprve jsme si vysvětlili, jak má vypadat zdravý talíř. Ten jsme si také na ukázku vyrobili. Samozřejmě jsme také vhodné potraviny ochutnávali. Cvičili jsme na míči i trapolíně, vyzkoušeli si činky a gymnastickou obruč a chodili na procházky. A na závěr jsme si uspořádali Den pro zdraví.

Tak pevné zdraví všem!