Malování v plenéru

Portréty, krajina i podzimní atmosféra na výtvarné celoškolní akci.

Tradiční výtvarná akce "Malování v plenéru" se letos nesla v duchu setkávání generací. Díky ochotě klientů Zdravotně sociálního střediska Uherskohradišťské nemocnice, talentu a nadšení studentů UMPRUM a ZUŠ, vznikla výtvarná díla zachycující jak potréty, tak podzimní atmosféru z prostředí nemocnice.

Pošmourné počasí neubralo nic na aktivitě všech našich malířů. Vzniklá výtvarná díla poputují co nejdříve na stěny Zdravotně sociálního střediska. Velké díky patří studentům pod vedením ak.mal. Miroslava Maliny a Mgr. Hany Klinkovské.

Článek o akci na stránkách Uherskohradišťské nemocnice, a.s.

zde