Akademie pro radost 2. 12. 2019

Srdečně vás zveme na akademii, která se uskuteční v pondělí 2. prosince 2019 od 14:30 hodin ve Slováckém divadle. Pozvánku najdete po kliknutí na nadpis této zprávy.

Školní jídelna - výdejna

Obědy pro naše žáky jsou zajištěny ve výdejnách stravy v hlavní budově školy na Šafaříkově ulici a v mateřské škole. Jídelní lístky najdete na nástěnkách ve škole.

Základní škola - Šafaříkova ulice

Strava je odebírána ze Střední školy průmyslové, hotelové a zdravotnické v Uherském Hradišti.

Obědy prosím odhlašujte u paní Petry Valentové, hospodářky naší školy, na telefonních číslech 734 765 678  nebo 572 552 888 nejpozději v den, na který chcete oběd odhlásit a to do 7,30 hodin.

Stravu dovážíme z mateřské školy v Uherském Hradišti - Komenského náměstí.

Telefonní číslo pro odhlašování obědů v mateřské škole je 572 564 496 nebo 777 552 866.