Seznam žáků přijatých k základnímu vzdělávání ve školním roce 2019/2020 25. 4. 2019

V souladu s novelou zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) zveřejňujeme seznam přijatých žáků pod evidenčními čísly, která byla na základě žádosti podané zákonnými zástupci jednotlivým žákům přidělena.

Školní řád

Školní řád platný od 4. 9. 2017
ŠKOLNÍ ŘÁD 2017.pdf (.pdf, 167.95 KB)
Postup školy při výskytu podezřelé látky a při podezření na užití omamné látky žákem a při řešení problematiky krádeží a vandalizmu