Akademie pro radost 2. 12. 2019

Srdečně vás zveme na akademii, která se uskuteční v pondělí 2. prosince 2019 od 14:30 hodin ve Slováckém divadle. Pozvánku najdete po kliknutí na nadpis této zprávy.

Školní klub

Školní klub je školské zařízení pro zájmové vzdělávání, poskytující účastníkům naplnění volného času zájmovými činnostmi zaměřenými na zájmové oblasti navazující na školní výuku. V naší škole byl školní klub zřízen rozhodnutím Rady Zlínského kraje od 1. ledna 2013.
šk.jpg, 500x429, 39.34 KB

Aktuální nabídka kroužků ve školním roce 2019/2020

Činnost kroužků je zahájena od 1. října 2019.

• Dramatický kroužek
    Schůzky: čtvrtek 13:00 – 15:00
    Vedoucí: Mgr. Markéta Hráčková
  • Turistický kroužek
    Schůzky: 1x za měsíc – víkend
    Vedoucí: Mgr. Marcela Josefíková, paní Monika Josefíková

Vedoucími kroužků jsou zaměstnanci školy. Schůzky se budou konat pravidelně každý týden nebo 14 dní převážně v hlavní budově školy.

Přihlášky do kroužků jsou k vyzvednutí u vedoucích jednotlivých kroužků, u třídních učitelek nebo jsou ke stažení níže.

Účast žáka v kroužku je bezplatná, žáci hradí pouze náklady na nákup materiálu, např. potraviny nebo suroviny na vaření.

Jeden žák může navštěvovat více kroužků.

Přihláška do školního klubu ke stažení: