Zápis žáků prvního ročníku na školní rok 2019/2020 24. 4. 2019

Zápis do 1. ročníku základní školy a základní školy speciální se uskuteční ve středu 24. dubna 2019. Podrobnější informace po kliknutí na nadpis článku.

VESELÉ VÁNOCE

Druháci přejí všem krásné a veselé Vánoce!

Předvánoční týden byl velmi nabitý různými aktivitami - pekli jsme, byli jsme se podívat na naše krásné vánočně vyzdobené město, balili jsme dárečky, při projektovém dnu jsme si připoměli časy minulé a byli jsme zazpívat i babičkám... Koledy, pohádky a krásná Vánoční atmosféra...

A také jsme oslavili Petrovi narozeniny!

Přejeme klidné Vánoce a do nového roku především hodně zdraví, lásky a porozumění.

Druháci