Zápis žáků prvního ročníku na školní rok 2019/2020 24. 4. 2019

Zápis do 1. ročníku základní školy a základní školy speciální se uskuteční ve středu 24. dubna 2019. Podrobnější informace po kliknutí na nadpis článku.

Předvánoční den

Společné setkání žáků, jejich rodičů a zaměstnanců školy.

Stalo se již tradicí, že poslední školní den před vánočními prázdninami se do školy spolu se svými dětmi vypraví i jejich rodiče. Škola je plná vůně cukroví, čerstvé kávy, vánočního čaje, milých úsměvů a sváteční pohody. Tak tomu bylo i letos.

Po posezení v jednotlivých třídách jsme se všichni sešli u vánočního stromečku v átriu školy a rozloučili se společným zazpíváním koled za hudebního doprovodu paní učitelky Hráčkové.

Krásné Vánoce všem!