Zahájení školního roku v základní a mateřské škole 2. 9. 2019

Informace o slavnostním zahájení školního roku v základní škole a zahájení provozu mateřské školy najdete po kliknutí na nadpis článku.

Oznámení o provozu Základní školy a Mateřské školy Uherské Hradiště, Šafaříkova v období hlavních prázdnin 1. 7. 2019

Oznámení ředitele školy zobrazíte kliknutím na nadpis tohoto článku.

Už vím proč?

Učíme se rozpoznat nálady a pocity naše i našich blízkých.

Někdy máme náladu pod psa, jindy jsme pilní jako včelky, hladoví jako vlci anebo ospalí jako medvědi. Lednové setkání s lektorkou výukových programů z DDM Šikula Martinou Dörrovou nás přivedlo do oblasti nálad, pocitů a vlastností.

Zkusili jsme se zamýšlet sami nad sebou a zabývali se přirovnáváním lidských vlastností ke zvířatům. Závěr setkání patřil tvoření a výsledkem jsou roztomilí medvědi ve svetru. Snad proto, aby jim při tom zimním spánku nebyla zima.