Zápis žáků prvního ročníku na školní rok 2019/2020 24. 4. 2019

Zápis do 1. ročníku základní školy a základní školy speciální se uskuteční ve středu 24. dubna 2019. Podrobnější informace po kliknutí na nadpis článku.

SPMP - MUZIKÁL BRNO

Navštívili jsme muzikál Bítls v Městském hudebním divadle v Brně.

V sobotu 12. 1. 2019 uspořádala Okresní organizace SPMP Uh. Hradiště zájezd do Městského hudebního divadla v Brně na muzikál Bítls.

Krásné představení, herecké i pěvecké výkony, které si zasloužily potlesk a uznání, krásné kostýmy.... Především se opět sešli kamarádi, kteří se vypravili na malý výlet, popovídali si... Bylo to opět velmi příjemné setkání... Akce se zúčastnili žáci naší školy i její absolventi.

Akce byla uspořádána za přispění pana Pavla Pavlici, města Uh. Hradiště a poděkování náleží i panu řidiči panu Pavlu Habartovi, který se postaral o bezpečnou a pohodovou cestu a zároveň smluvní dohodou sponzoroval i část cestování.

Akce se vydařila a slíbili jsme si, že se potkáme na bowlingu po Velikonocích...