Oznámení o provozu Základní školy a Mateřské školy Uherské Hradiště, Šafaříkova v období hlavních prázdnin 1. 7. 2019

Oznámení ředitele školy zobrazíte kliknutím na nadpis tohoto článku.

Oznámení o přerušení provozu mateřské školy v době letních prázdnin 8. 7. 2019

Informace najdete po kliknutí na nadpis příspěvku.

SPMP - MUZIKÁL BRNO

Navštívili jsme muzikál Bítls v Městském hudebním divadle v Brně.

V sobotu 12. 1. 2019 uspořádala Okresní organizace SPMP Uh. Hradiště zájezd do Městského hudebního divadla v Brně na muzikál Bítls.

Krásné představení, herecké i pěvecké výkony, které si zasloužily potlesk a uznání, krásné kostýmy.... Především se opět sešli kamarádi, kteří se vypravili na malý výlet, popovídali si... Bylo to opět velmi příjemné setkání... Akce se zúčastnili žáci naší školy i její absolventi.

Akce byla uspořádána za přispění pana Pavla Pavlici, města Uh. Hradiště a poděkování náleží i panu řidiči panu Pavlu Habartovi, který se postaral o bezpečnou a pohodovou cestu a zároveň smluvní dohodou sponzoroval i část cestování.

Akce se vydařila a slíbili jsme si, že se potkáme na bowlingu po Velikonocích...