Zahájení školního roku v základní a mateřské škole 2. 9. 2019

Informace o slavnostním zahájení školního roku v základní škole a zahájení provozu mateřské školy najdete po kliknutí na nadpis článku.

Oznámení o provozu Základní školy a Mateřské školy Uherské Hradiště, Šafaříkova v období hlavních prázdnin 1. 7. 2019

Oznámení ředitele školy zobrazíte kliknutím na nadpis tohoto článku.

Teplákový den

Společné hraní i učení dětí ze III. a V. třídy.

Projektový den jsme využili k příležitosti společného hraní i učení. Snažili jsme se o práci v malých skupinách i ve dvojicích, starší žáci pomáhali mladším.

Učili jsme se u interaktivní tabule, využívali jsme jednoduché aplikace na tabletu, relaxovali jsme i soutěžili.