Seznam žáků přijatých k základnímu vzdělávání ve školním roce 2019/2020 25. 4. 2019

V souladu s novelou zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) zveřejňujeme seznam přijatých žáků pod evidenčními čísly, která byla na základě žádosti podané zákonnými zástupci jednotlivým žákům přidělena.

JEDEN SVĚT DĚTEM 2019

Žáci II., IV., V. a X. třídy navštívili projekci v kině Hvězda.

Jeden svět dětem - Festival dokumentárních filmů o lidských právech

Jeden svět myslí na malé diváky a divačky, a v této kategorii představuje filmy pro děti. Jde o krátké, dabované snímky, v nichž se seznámí se svými vrstevníky z celého světa a jejich každodenními problémy. Děti se tak mohou inspirovat nebo objevit nová témata a souvislosti. Filmy jsou součástí dopoledních projekcí pro školy.

Navštívili jsme v pondělí 18. 3. 2019 PROJEKCI č. 1 - soubor tří filmů s komentářem moderátora a malou besedou. Filmy: Monzunová show, Dulce, Bašír v říši divů.