Zápis žáků prvního ročníku na školní rok 2020/2021 1. 1. 2020

Zápis do 1. ročníku základní školy a základní školy speciální se uskuteční ve středu 22. dubna 2020. Podrobnější informace po kliknutí na nadpis článku.

Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2020

JEDEN SVĚT DĚTEM 2019

Žáci II., IV., V. a X. třídy navštívili projekci v kině Hvězda.

Jeden svět dětem - Festival dokumentárních filmů o lidských právech

Jeden svět myslí na malé diváky a divačky, a v této kategorii představuje filmy pro děti. Jde o krátké, dabované snímky, v nichž se seznámí se svými vrstevníky z celého světa a jejich každodenními problémy. Děti se tak mohou inspirovat nebo objevit nová témata a souvislosti. Filmy jsou součástí dopoledních projekcí pro školy.

Navštívili jsme v pondělí 18. 3. 2019 PROJEKCI č. 1 - soubor tří filmů s komentářem moderátora a malou besedou. Filmy: Monzunová show, Dulce, Bašír v říši divů.